Трасу Луцьк ‒ Львів відремонтували вже на 100 мільйонів

Вартість виконаних ремонтних робіт на ділянці Луцьк – Львів складає уже 100 мільйонів гривень.

Про це під час комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства 17 травня повідомив заступник з експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Волинські області Юрій Ришкевич, ‒ пише Конкурент.

Він розповів, що на сьогодні профінансовано 51,5 мільйона гривень із запланованих 93 мільйонів. Посадовець висловив сподівання, що кошти додадуть уже на наступній сесії обласної ради, яка відбудеться 19 травня.

Директор департаменту інфраструктури ОДА Ігор Мирка повідомив, що у 2016 році 18,5 мільйона гривень на ремонт доріг виділила обласна рада. Ще 18,5 мільйонів було отримано з місцевих бюджетів.

Також у Програмі розвитку інфраструктури вдалося залучити 15 мільйонів гривень з державного бюджету.

За інформацією Юрія Ришкевича, на ремонт волинських доріг у цьому році заплановано 140 мільйонів з державного бюджету: 58,227 мільйона на поточний, середній ремонт та 81 мільйон на експлуатаційне утримання.

Зі слів Ришкевича, підрядчики вже взялися до виконання робіт на кількох об’єктах, серед яких дорога Ковель–Чернівці в районі Маяків, яку виконує «Луцькавтодорсервіс», а також згадувана вже дорога Луцьк–Львів.