Ми місто перетворюємо на ринок, ‒ заступник луцького мера

У Луцьку на проспекті Соборності, 42 демонтують газетний кіоск, адже на встановлення там тимчасової споруди немає жодних дозвільних документів.

Таке рішення прийняли члени виконкому у середу, 18 травня, під час засідання, ‒ пише Конкурент.

Начальник департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська зазначила, що у кіоску не здійснюється стовідсоткова торгівля пресою, а продають ще й воду, хліб, насіння та інше. Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко підкреслив, що неодноразово спілкувався з підприємцем, тож запропонував їм підшукати інше місце для розміщення кіоску.

«Ми місто перетворюємо у ринок, бо кіоски на Соборності – це продовження ринку. Пропоную не підтримувати проект рішення», – сказав Сергій Григоренко.

Підприємець Людмила Мельничук запевнила членів виконкому, що всі необхідні документи у неї є.

«Жодного разу підприємець не показав дозвільних документів на розміщення кіоску. Ця тимчасова споруда не законна, бо паспорт прив’язки на неї не видавався», – сказав перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

Член виконкому Михайло Щур наголосив, що проблема з кіоском виникла через неузгодженість під час розгляду питання про будівництво підземного переходу на проспекті Соборності.

Врешті, члени виконкому проголосували за проект рішення про демонтаж тимчасової споруди.