Луцьк: просять створити депутатський щоденник

Андрій Бірюков у рубриці «Інші» пропонує створити електронний щоденник депутатів та громади.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій

Чоловік просить створити на базі сайту Луцької міськради електронний щоденник, який налагодить зв’язок між депутатським корпусом та лучанами. Мовляв, завдяки такому ресурсу мешканці міста зможуть слідкувати за діяльністю депутатів.

«Короткий опис: Це сайт, що «прив’язаний» до сайту міської ради, в структурі якого знаходяться інформаційні блоки: 1). Список діючих депутатів, програма та завдання кожного з них, де «не виконані» виділені червоним, а «виконані» – зеленим, з інформацією про початок та кінець певних робіт з конкретними іменами виконавців для фіксації їх відповідальності. З фотозвітністю для суспільності. 2). Список найпріоритетніших завдань (кричущих). Даний список обраний голосуванням учасників форуму даного сайту. 3). Форум з реєстрацією тільки для жителів міста (персоналізація). Активісти, автори ідей, які мають шлях їх реалізації. В результаті формується список пропозицій для депутатів, які в свою чергу можуть взяти справу в свої руки, тим самим збільшуючи собі рейтинг. 4). «Вікно проблем». В цьому блоці кожен житель міста без реєстрації може висловити свою проблему, не маючи можливості її вирішити. Це вікно розвантажить прийом громадян для міського голови. 5). Архів виконаних справ для фіксації конкретних виконавців та якості проведених робіт. 6). Шкала рейтингу виконавців проектів чи завдань для реальної оцінки ефективності кожного. Позбавить можливості наклепу на депутатів, дозволить в подальшому впливати на обирання їх в міську, обласну чи Верховну Ради», – пише він у тексті петиції.

Станом на сьогодні, 18 травня, з 300 необхідних голосів петиція зібрала 5. До кінця збору підписів залишилося 13 днів. Підтримати ініціативу можна тут.