Луцьк: хочуть зрізати дерева під парковку поблизу «Променя»

У Луцьку хочуть зрізати зелені насадження між кінотеатром «Промінь» та басейном, натомість планують облаштувати там парковку.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 18 травня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Так, членам міськвиконкому пропонували погодити укладення договору про співпрацю у сфері розвитку інженерно-транспортної інфраструктури між комунальним закладом «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву плавання» та товариством з обмеженою відповідальністю «ПРОМІНЬПАРКСЕРВІС» щодо будівництва автопарковки на проспекті Президента Грушевського, 2а.

Ідеться про 11 соток між кінотеатром «Промінь» та басейном, пояснив заступник міського голови Юрій Моклиця. Нині територія загороджена парканом і там є зелені насадження. Для облаштування парковки там треба зрізати 15 дерев.

Зі слів посадовця, ці насадження не визначені ані сквером, ані парковою зоною, натомість інвестор готовий відновити ці 15 насаджень на ділянці поруч.

Як повідомив представник ТзОВ «ПРОМІНЬПАРКСЕРВІС», парковка має використовуватися спільно: дирекція «Променю» матиме право розмістити паркомісця під час організації заходів. А басейн, своєю чергою, визначить час, коли найбільша потреба в паркомісцях і визначить кількість місць, які треба зарезервувати.

До слова, земля, яка належить басейну, має використовуватися в спортивних цілях, але, згідно з ДБН, мають бути облаштовані паркомісця.

Питання викликало в залі бурхливі дискусії. Так, депутати міськради Сергій Була та Костянтин Петрочук виступили проти облаштування парковки на тому місці. Зокрема, повідомив Сергій Була, потреби в додаткових паркомісцях для басейну немає, натомість він попросив зберегти зелені насадження. Крім того, він додав, що сусідню ділянку мають продати з аукціону, де теж виріжуть дерева. Тож зелених насаджень там взагалі не залишиться.

Крім того, присутні звернули увагу на те, що ані схеми, ані візуалізації до проекту рішення, як і до проекту договору, – немає.

Члени міськвиконкому не підтримали проект рішення. Щоправда, «крапки» в цьому питанні не поставили: луцький міський голова Микола Романюк уже повідомив, що питання виноситиметься на розгляд виконкому повторно.

Зауважимо, що засновником ТзОВ «ПРОМІНЬПАРКСЕРВІС» та кінцевим бенефіціаром є депутат Луцької міської ради, відомий бізнесмен Андрій Покровський.