Луцьк: до війська відправили майже сотню призовників

У Луцьку з плацу Волинського обласного військового комісаріату на строкову службу урочисто відправили 97 призовників з усієї області.

Захід відбувся 18 травня.

«Сьогодні ми відправили до  війська 97 юнаків, які проходитимуть службу у військових частинах та підрозділах Збройних сил України, а також у підрозділах Державної прикордонної служби», – розповів заступник військового комісара підполковник Ігор Підлісний. За його словами, уперше від  2008 року у прикордонні війська відправляють військовослужбовців строкової військової служби.

Інших бійців також відправлять у навчальні центри, де вони пройдуть бойову підготовку за визначеними спеціальностями, а лише їх потім розприділять у військові з`эднання. Тривалість підготовки залежатиме від спеціальності, на яку будуть призначені строковики. Підлісний наголосив, що жодного бійця не відправлять у зону проведення антитерористичної операції.

Привітали призовників високопосадовці, представники ветеранських організацій воїнів Афганістану та ветерани АТО та духовенство. Після урочистої частини призовникам продемонстрували навички бійці в підрозділу територіальної оборони Луцька – показали приклади застосування підрозділів у бою, під час операцій, а також прийоми рукопашного бою.

Священослужителі відслужили молебень та окропили бійців. Після урочистостей на плацу вони розійшлися спілкуватися з родинами та послухати порад військових.