Волинь: збирають гроші на операцію онкохворій матері волонтерки

Активісти збирають гроші на операцію матері волонтерки Людмили Савіної, яка захворіла на рак.

Про це йдеться у спільноті Ковельського центру допомоги 51 ОМБР у Facebook.

«У нашого волонтера Людмили Савіної біда- хвора на рак мама потребує коштів на операцію… Люда Савіна вже 2 роки віддає весь свій час волонтерству- допомагає одужувати пораненим в АТО хлопцям, піклується про діточок поранених та загиблих волинських Героїв. Це дівчина з Золотим серцем, готова завжди прийти на допомогу тим, в кого біда… На її рахунку десятки організованих пораненим операцій та реабілітацій в Києві та за кордоном, вдалі проекти по освіті, оздоровленню та відпочинку діток наших військових! Сьогдні трагедія не оминула і її домівку(важко захворіла мама Людочки – Кіндер Тетяна Дмитрівна. Діагноз страшний – «злоякісна пухлина прямої кишки ІІ ступінь», до всього мама має вроджений порок серця та страшну алергію (на медикаменти, пиль, продукти харчування», – йдеться у повідомленні.

За словами активістів, жінці потрібна термінова операція. Мовляв, лікар у Волинській обласній клінічній лікарні, що у селі Боголюби, пообіцяв її прооперувати. Однак сума операції, яка запланована на 1-2 червня, становить 30 000 гривень.

«Пані Тетяні 64 роки. Все своє життя вона віддала ковельським дітям – працювала вчителем матиматики, пізніше вихователем в дитсадку в Ковелі. Людочка в неї єдина донька… Все життя живуть удвох… Люда в свої 23 роки ще не встигла твердо стати на ноги і не може самостійно справитись з цим випробуванням, 30 000грн сума непідйомна для неї зараз… Тому ми змушені звернутись до всіх небайдужих до чужої біди людей з проханням допомогти волонтеру врятувати маму та зібрати на операцію 30 000 грн!» – пишуть волонтери.

Грошіна операцію слід перераховувати на картку Приватбанку: 4149 4378 6054 3782 – Кіндер Тетяна Дмитрівна.