Володимир: за нез’ясованих обставин помер боєць – рідних не пускають до тіла

У військовій частині Володимира-Волинського за нез’ясованих обставин загинув солдат-строковик, 25-річний Назар Баценко.

Про це інформує Обозреватель.

За словами рідних загиблого, керівництво військової частини сповістило їх про це 16 травня.

Спершу військові заявили, що хлопець покінчив життя самогубством через повішення, проте потім взагалі відмовилися коментувати обставини того, що сталося.

«Причини смерті не були чітко сформульовані – спочатку сказано було, що він повісився, потім майор, який нам дзвонив, сказав, що не може ніяк коментувати обставини смерті Назара, заявивши лише, що мій син мертвий, запропонувавши приїхати і забрати його тіло», – розповіла мати загиблого Тетяна.

Жінка стверджує, вщо ерсія про суїцид Назара виглядає непереконливою. Мовляв, за декілька днів до цього він повернувся в розташування частини з відпустки у рідні Бучі, і в поведінці сина не було нічого незвичайного. Більш того, як розповідає мати, до батька хлопця звернувся представник військкомату Ірпеня і рекомендував не поспішати з поїздкою до військової частини, поки не проведуть процедуру розтину тіла.

У військовій частині братів загиблого не допустили до його тіла, запропонувавши впізнати Назара з фотографій, на яких один із братів загиблого побачив чіткі сліди зовнішнього стискання на його шиї. Рідні хлопця також повідомили, що військові пропонували провести процедуру бальзамування тіла Назара, потім в поспіху вирішили провести розтин, незважаючи на те, що раніше процедура була запланована на 18 травня.

653751