У Луцьку показали благодійність крізь об’єктив фотоапарату

До Луцька завітала пересувна всеукраїнська фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива».

Про це повідомили в Інституті волонтерства та громадської співпраці.

Відкриваючи фотовиставку, заступник луцького мера Андрій Киця зауважив про необхідність займатися благодійністю та підтримувати благодійні фотовиставки.

«Ми вже вдруге представляємо виставку в Луцьку разом із Волинською державною обласної науковою бібліотекою імені Олени Пчілки. Це прекрасна нагода побачити найкращі миті добра та благодійності з усієї України, згуртувати активістів та просто небайдужих навколо гострих тем та надихнутися на творення добрих справ в рамках нашої області», – розповідає одна з організаторок виставки на Волині, голова ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці» Юлія Євпак.

«Неодноразове запрошення виставки до міста свідчить про зацікавленість місцевої громади у розвитку благодійності та залученні громадян до добрих справ», – зазначила менеджер програм Українського форуму благодійників Катерина Ржевська.

Минулорічна учасниця фотоконкурсу Ліда Кожевнікова наголосила на важливості проведення фотоконкурсу. Адже досить часто важко пояснити словами те, що відбувається. Тому саме з допомогою візуалізації можна показати справжню проблему та її глибину.

Фотокамери учасників цьогорічної виставки зафіксували миті благодійності в освіті, в культурі, в медицині та в соціальному захисті, у спорті, в житті громад та в ініціативах громадян. Вони показали, як волонтерство змінює світ і якою бачать благодійність діти. Цьогоріч на світлинах з’явилися цікаві теми, а також натхненні історії про доброчинність та сильних духом людей.

Відвідати виставку у книгозбірні можна до 27 травня.