Луцьк: шукають жертв «будівельного» шахрая

Слідчі Луцького відділу поліції розшукують громадян, які стали жертвами будівельного шахрая із Рівненщини.

Пройдисвіт під приводом будівництва котеджів видурював у людей гроші, ‒ йдеться в повідомленні поліції Волині.

Нагадаємо, в квітні цього року, оперативні працівники Луцького відділу поліції затримали в столиці шахрая, котрий під приводом будівництва котеджів ошукував мешканців Києва, Волинської, Львівської та Черкаської областей.

Правоохоронці встановили, що затриманому 26 років і він ‒ мешканець сусідньої Рівненської області. Чоловік, запровадив схему, за якою ошукував громадян, які хотіли звести невеликий, переважно заміський житловий будинок. Він брав у людей 5-7 тисяч доларів США авансу наче під будівництво котеджу й гроші не повертав. Жодного будинку чоловік так і не звів. У поліції він переконував, що йому просто не поталанило в бізнесі й ошукувати людей той не мав наміру.

Нині рівнянину оголосили підозру в скоєнні 14 злочинів, передбачених ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Слідчі Луцького відділу поліції звертаються до всіх громадян, які, можливо, постраждали від дій шахрая, звертатися до відділу поліції за адресою: м.Луцьк вул. Грибоєдова, 2, або за телефонами: 0(332) 24-47-70 чи 102.