Хто радить Палиці, як керувати Волиньрадою

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця має трьох радників. Така ж кількість помічників у заступників голови облради Олександра Пирожика та Романа Карпюка.

Про це сказано у відповіді Волинської облради, яку отримало ділове видання «Конкурент» на запит.

Так, голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, представник політичної сили «УКРОП», має трьох радників на громадських засадах, серед яких:

Учасник попередніх передвиборчих перегонів на крісло луцького міського голови та голова правління фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олександр Товстенюк.

Веніамін Туз – радник з питань екології та раціонального використання природних ресурсів. Його кандидатуру у березні цього року розглядали на посаду директора комунального підприємства «Волиньприродресурс», яке так і не створили.

Андрій Самчук.

Перший заступник голови Волинської облради, свободівець Олександр Пирожик також має трьох радників на громадських засадах.

Радником держслужбовця з фінансово-економічних питань є колишній перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кудрявцев, член ВО «Свобода».

Радник з питань екології та раціонального використання природних ресурсів – свободівець Олександр Самосик. Він же ж колишній начальник управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА.

Цікаво, що обидва екс-держслужбовці залишили свої посади в облдержадміністрації одночасно, у липні минулого року.

Радником Пирожика з гуманітарних питань, релігій та історико-культурної спадщини є свободівець Ігор Гураль. На попередніх виборах він балотувався до Луцької міської ради від ВО «Свобода» (24-м у списку). Нині як представник громадської організації «Луцька міська ветеранська спілка політв’язнів і репресованих» увійшов до складу громадської ради при луцькому міському голові.

У заступника голови Волиньради Романа Карпюка, якого нещодавно виключили із «Батьківщини», є один помічник та двоє радників.

Віктор Семенюк – помічник з гуманітарних питань.

Михайло Степаняк – радник з гуманітарних питань.

Павло Манзій – радник з правових питань. Працює заступником прокурора Луцького району Волинської області.