На Волині майже на 70% зросла кількість аварій

За чотири місяці на автошляхах Волині сталося 282 аварії із постраждалими, що майже на 70% більше ніж минулого року. У Луцьку патрульні поліцейські опрацювали понад 300 ДТП.

Про це повідомили 16 травня під час брифінгу у Головному управління Національної поліції області.

Начальник сектору управління превентивної діяльності ГУ НП у Волинській області Віктор Главічка повідомив, що за останні чотири місяці в області сталися 282 ДТП з постраждалими, це майже на 70% більше ніж в аналогічний період минулого року. У них травмувалося 348 осіб, тоді як у минулому році ‒ 216. Почастішали випадки наїздів на велосипедистів та пішоходів.

З вини дітей у цьому році ‒ 7 ДТП з постраждалими. Найбільше аварій сталося у січні. Відповідно до статистики, найбільша кількість ДТП трапляється по п’ятницях. Серед основних причин – керування авто в стані алкогольного сп’яніння, в області таких ДТП ‒ 49.

Серед частих порушень ‒ неправильний переїзд перехресть, перехід у недозволеному місці, вихід на проїжджу частину.

Інспектор патрульної поліції Олександр Лісінський розповів, що за час роботи патрульної поліції у місті патрульні опрацювали понад 300 ДТП. Найчастіше вони трапляються на проспекті Соборності, вулиці Кравчука та на перехресті вулиць Ковельська ‒ Червоного Хреста. Також патрульні «зловили» 347 п’яних водіїв.