Луцький аеродром: літаки та гвинтокрил

Бойова авіація Повітряних сил України проводить навчально-методичний збір на Луцькому аеродромі, який триватиме до червня.

Бомбардувальні та розвідувальні літаки передислокували на Волинь із Старокостянтинова. Пілоти використовують у навчаннях «Су-24 М» та «Л-39».

«Важливою є підготовка літаків до польотів. Зазвичай передпольотна підготовка займає півтори години, міжпольотна – 50 хвилин», – розповів заступник командира ескадрильї Віктор Калішенко.

Проконтролювати перебіг навчань 16 травня до військової частини завітав командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Дроздов. Він спеціально для цього прибув на летовище на гвинтокрилі.

Дроздов підкреслив важливість таких навчань для України. «Потрібно показати громадянам, що авіація існує. Враховуючи вільний полігон та наявність бази, вирішили провести навчання в Луцьку», – додав він.

Капітан Ігор Сачик обслуговує радіоелектронне обладнання. Він розповів, що звик до польотів. Під такий гуркіт навіть і заснути може. Задоволений військовий і станом літаків, і їжею. Нарікає тільки на забезпечення амуніцією. «Форма, що на мені, вже пережила перший десяток років, а носиться ще. В порівнянні з тим, що видають зараз, це небо та земля», – сказав він.