Луцьк: тьотя Соля і дядя Фіма зібрали 5 тисяч на дитячий майданчик

Волонтери виручили понад 5 000 гривень за продаж варених раків та бичків заради побудови дитячого майданчика для дітей на візочках.

Збір коштів відбувся на фестивалі «LutskFoodFest» 14 та 15 травня.

Організатори громадська організація «Інститут волонтерства та громадської співпраці» долучаються до фестивалю вже втретє.

Цьогоріч активісти готували «одеську кухню», створивши прилавок «Баржу», на якому продавали «морські» делікатеси: варені раки, смажені бички, рибну юшку, горішки, трубочки та наливочку «від капітана».

Волонтери долучили до своєї акції аніматорів: тьотю Солю – колоритну дівчину з Одеси, яка пропонувала відвідувачам продукцію та фотографувалася з ними, а також дядю Фіму.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: LUTSK FOOD FEST-2016: ФОТО ДРУГОГО ДНЯ

«Продаж смаколиків направлений на збір коштів для майданчика дітям, які на візочках. Окрім цієї ініціативи, паралельно ще йдуть акції від нашої ГО для дітей», – розповіла волонтерка Юлія Євпак.

За словами активістки, гості заходу цікавилися, чи існує у Луцьку насправді таке кафе.

«Коли дізнавались про те, що ми лучани, запитували, де знаходиться волонтерське кафе в Луцьку. Ми зрозуміли, що ідея створення такого кафе може реалізуватись згодом», – додала активістка.