Суд у справі Волошина: допитують свідків

У Луцькому міськрайонному суді відбулося чергове заслдання у справі екс-заступника начальника управління ДЗЕ у Рівненській області Олександра Волошина. Сьогодні допитали лише двох свідків та оголосили перерву, адже інші заявлені стороною екс-поліцейського свідки вчергове не з`явилися до суду.

Засідання відбулося 16 травня.

Нагадаємо, Волошина звинувачують у хуліганстві та злісній непокорі вимогам поліцейських.

На суд прийшли близько двадцяти п`яти активістів “Самооборони Волині” та небайдужих лучан.

На засіданні допитували свідків, першим із яких виступив племінник Волошина, якого у той самий вечір затримали разом з екс-поліцейським.

Свідок не зміг пригадати, якого числа відбувалася ситуація, стосовно якої відбувалося судове засіданя. За версією племінника, чоловіки спілкувалися і тут “ні з того ні сього прийшли люди, штовхнули його”, а Волошин заступився за свого племінника. Те, що відбувалося, свідок назвав “жартували між собою”. Згодом свідок казав, що Волошин штовхнув самооборонівця, який був позаду, після чого усі накинулися на Волишина. Потім свідок пригадав, що після цього самооборонівці покалали їх на землю та пирснули перцевим балоничиком.

Свідок заперечив, що спілкувалися голосно і заявив, що громадського порядку не поршували. На питання судді, чому на 102 звернулися громадяни про порушення громадського порядку біля кафе “Оболонь” пояснити не зміг.

“Звернення зупиніть бійку було, а бійки някої не було”, – заявив свідок.

Опісля допитали свідка із “Самооборони Волині”, який розповів, що в ту ніч активісти приїхали на виклик після повідомилення про масову бійку біля кафе “Оболонь”. Самоборонівці першими прибули на місце де агресивно, дуже голосно та з лайкою спілкувалися чоловіки. Згодом прибули працівники поліції. За словами свідка, авктивісти просили чоловіків заспокоїтися та намагалися розмовляти, але остані почали штовхатися та шарпати активістів. Після цього застосували перцевий балончик та з поліцейськими затримали чоловіків.

Суд мав на меті допитати ще двох свідків, заявлених стороною  Волошина. Проте вони вчергове не зявилися на судове засідання. Тож у ньому оголосили перерву до завтра – розгляд продовжать 17 травня о 15:30.

Нагадаємо, засідання вже декілька разів переносили. на одному із засідань журналістам заборонили відеозйомку, проте вони продовжили знамати, а вже на наступне засідання активісти оргнізували флешмоб та прийшли у суд із камерами.

Паралельно в окружному суді слухають справу про поновлення Волошина у поліції.