У Луцьку створять нову військову частину

На базі військового містечка на вулиці Стрілецькій у Луцьку постане 63-тя база з ремонту військової техніки.

Про це йшлося під час ради оборони області, – повідомляє прес-служба ОДА.

У Луцьку на етапі створення перебуває нова військова частина. 63-тя база з ремонту військової техніки постане на фондах 54-го військового містечка, що в обласному центрі на вулиці Стрілецькій. Уже з 16 травня 2016-го експертний інститут Міністерства оборони України проводитиме експертну оцінку та обстеження наявних на території будівель. Заплановано, що на базі здійснюватимуть так звані середні ремонти військової автомобільної техніки.

Загалом же до 31 грудня 2016-го мають відновити адміністративні споруди й інші будівлі, аби була можливість встановити необхідне обладнання. До середини 2017 року військові планують завершити всі оргроботи. Слід зазначити, що волинські контрактники з відповідною спеціалізацією матимуть можливість працювати зокрема й у новоствореній частині.

«Це ж не лише створення військової частини, то збільшення економічного потенціалу області. Це ще й податок з доходів фізичних осіб до міського бюджету, плата за землю, робота для будівельників тощо. Це врешті й можливість створити додаткові робочі місця», – заявив глава ОДА Володимир Гунчик.