У Луцьку активісти зібралися блокувати концерт Лободи

У Луцьку близько півсотні людей зібралося біля входу до центру “Гранд Волинь”, щоб зустріти співачку Світлану Лободу.

Активісти вважають, що артистка, яка після початку війни виступала у Росії та досі не визнала анексію Криму, не повинна виступати у Луцьку.

Активісти почали збиратися перед закладом о 18:30, хоч концерт запланований на 20:00. Тут представники “Самооборони Волині”, які кажуть, що прибули для підтримки громадського порядку, ВО “Свобода”, народний депутат Ігор Лапін та небайдужі лучани. Охорона перед входом до будівлі встановила турнікети.

Активіст Сергій Абрам звернувся до власників закладу Андрія Котищука та Романа Хорзова з питанням, чи відомо їм про концерт Потапа і Насті, який так і не відбувся через громадський спротив. Котищук відповів, що не зовсім розуміє суть акції, адже в оренду здали зал. Від того, що сьогодні заблокують концерт, мовляв, постраждають лише лучани, які заплатили за квитки.

“Якщо ви знали, що концерт, чому ви не прийшли вчора, позавчора, коли продавали квитки і не сказали як свідомий громадянин і не сказали хлопці, не робіть так”, – сказав Котищук.

За його словами, про заборону міської ради виступів артистів, які гастролювали у країні-агресорі, їм невідомо.

Cтаном на 19:50 активісти залишаються біля входу та очікують на артистку.

“Власники клубу і люди, які йдуть на цей концерт, мабуть, забули, хто ця людина”, – каже депутат Луцької міськради Микола Федік про Лободу.

Станом на 20:06 акція відбувається поки у вигляді пасивного блокування, пропускають усіх, хто йде в клуб.

На місце події прибула поліція.