Шацьк: може змінитися перевізник на районних маршрутах

Шацька РДА не хоче продовжувати договір із місцевим перевізником Сергієм Приймуком. Завдяки цьому з 16-го травня усі його рейси на території Шацького району скасовуються.

Про це повідомляє Кордон.

Сам підприємець Сергій Приймук займається перевезеннями по території Шацького району ще з 2005 року. І ось уже понад 10 років був переможцем тендерів на перевезення пасажирів у межах району.

“Раніше рейси по району затверджувала область, а зараз такі повноваження передали на райони. Тобто очільники районів самі визначають, які рейси повинні бути, куди повинні курсувати і у який час. Щокварталу Шацька адміністрація підписувала договори, і ми вчасно їх поновлювали. Завжди намагались прислухатись до місцевої влади та часто змінювали старі рейси для зручності пасажирів, або ж додавали нові”, – коментує Сергій Приймук.

Шацька РДА запевняє перевізника, що це область не погоджує місцевий маршрут, а у Луцьку, навпаки, запитують, чому не хоче підписувати договір адміністрація Шацька. Тобто чиновники перекладають свої обов’язки на колег, а самі шукають будь-які причини, аби уникнути за це відповідальності.

«Виникають лише питання: чи не з’явився новий, “свій” перевізник? Чим не догодив той, що зараз?» – пише видання.

Сергій Приймук пригадує, що перед виборами у березні на голову Шацької територіальної громади дехто з кандидатів запевняв, що рейси у села Шацького району будуть, а також обіцяв підтримку місцевому перевізнику. Водночас наголошував, що обов’язково клопотатиме про пільговий проїзд у маршрутках Приймука для жителів Шацького району. Проте чому зараз виникли з цим проблеми ніхто не розуміє.

“Я зацікавлений, аби були маршрутки, аби люди мали змогу доїжджати до районного центру з віддалених сіл району. Тим більше, я хотів би пускати не один рейс на день в одне й теж село. Чим більше маршруток ходить, тим краще для людей”, – запевняє Приймук.

Обурені пасажири стверджують, що будуть звертатись до місцевої влади, писатимуть запити, аби було як добиратись. Усім відомо, що багато людей їздять на роботу рейсами місцевого підприємця, а також – з віддалених сіл до районного центру.

Сам Сергій Приймук говорить, що чекатиме кінця робочого дня п’ятниці, щоб отримати остаточну відповідь щодо маршрутів по території Шацького району.