Поліція заявила, що не стріляла у бурштинокопачів біля Судче

У поліції Волині спростували інформацію про те, що правоохоронці нібито стріляли у бурштинокопачів під час конфлікту з ними біля села Судче Любешівського району.

Про це повідомили у прес-службі обласного управління Національної поліції.

Нагадаємо, 12 травня Інформаційне агентство “Волинські новини” повідомило, що під час конфлікт з бурштинокопачами біля Судче переріс у сутичку, в результаті якої постраждали 5 осіб, серед них – жінка.У людей, як йдеться в публікації, стріляли гумовими кулями та били їх прикладами. Також на сайті опублікували відео, наприкінці якого чути постріли.

“Співробітники поліції під час врегулювання конфлікту, який виник між бурштинокопачами та правоохоронцями зброю не використовували та не застосовували, в тому числі травматичної дії”, – кажуть в поліції.

Як відомо, 11 травня в селі Судче Любешівського району працівники Служби безпеки України у Волинській області проводили заходи щодо недопущення незаконному видобутку бурштину в рамках кримінального провадження відкритого СБУ. Між силовиками та місцевими жителями під час спроби вилучення знарядь незаконного видобутку бурштину виник конфлікт.

З метою його врегулювання на прохання СБУ були залученні співробітники волинської поліції на Національної гвардії. Зокрема, на місце події прибули т.в.о. заступника начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак (на фото), начальник Західного територіального управління Національної гвардії України Володимир Гордійчук, керівники Любешівського відділення поліції. Додатково на місце інциденту були направлені спецпідрозділ волинської поліції «Світязь», а також бронетранспортер і 60 військовослужбовців Національної гвардії.

“Повідомляємо, що працівники поліції під час врегулювання конфлікту зброю не використовували та не застосовували, в тому числі травматичної дії. До поліції не надходило заяв та повідомлень з приводу отримання громадянами будь-яких тілесних ушкоджень під час врегулювання цього конфлікту. Також ніхто із співробітників поліції не постраждав”, – йдеться в повідомленні поліції.