На Волині боєць 51-ї бригади вишиває ікону «Таємна вечеря»

Вишивання стало порятунком для важкопораненого на сході України бійця 51-ї бригади Андрія Слюсарчука.

Внаслідок важкого поранення і кількох контузій він втратив сон, практично не спить ночами, а щоб згаяти час, почав вишивати. Причому вишиває лежачи (бо так легше, болить спина) і лівою рукою, – йдеться на сайті газети День.

Спочатку вишивав тільки ікони, опісля почав вишивати на замовлення і сорочки та блузи, рушнички, навіть картини. Ось зараз вишиває картину «Соняшники», яку замовила йому українка з Італії. Для неї це – спогад про рідний край. А для Андрія – дуже болючі спогади про півроку у зоні неоголошеної війни, символом якої стали і мирні соняшники.

Водночас Андрій вишиває й ікону «Таємна вечеря». Чимало вже його ікон пішли, як кажуть, у люди, є і за кордоном. Змушений продавати свій талант, бо потребує дороговартісного лікування.

Нині він перебуває у клініці радіаційної медицини у Києві, був би радий, аби його хтось провідав, а можливо, комусь стануть потрібні і його неймовірної краси вишивки. Волонтер із Ковеля Людмила Савіна, котра опікується Андрієм, каже: робіть у нього замовлення, бо надто важкі для нього наслідки війни, постійно потрібна медична підтримка, дороговартісні ліки. А роботи його – пречудові.

Телефон Андрія – 0986307414.