Луцьк: екс-депутат «відсудив» ділянку у Старому місті

Господарський суд Волинської області ухвалив поновити договір оренди, укладений між фірмою екс-депутата Луцькради Тихона Павлюка “Луцькміськбуд” та Луцькою міською радою.

Про це повідомляє Четверта  влада з посиланням на ТРК «Аверс».

Нагадаємо, ласий шматок землі в самому центрі Луцька у заповіднику «Старий Луцьк» дістався «Луцькміськбуду» кілька років тому. Фірма тодішнього депутата міськради Тихона Павлюка повинна була будувати на Драгоманова, 15 житлово-торгово-офісний центр. Тоді будівництву в історико-культурному заповіднику завадила громадськість. Надалі депутати міської ради вже були обережні у голосуванні та в лютому цього року не поновили Павлюку договір оренди. Одна з підстав – невчасна сплата за оренду.

Підприємець, не гаючи часу, спритно сплатив борг, а тоді подав на міську раду до суду і виграв його. Суддя Валентина Пахолюк ухвалила визнати недійсним рішення депутатів про відмову в поновленні договору. Натомість, визнала документ про оренду чинним.

До слова, зараз на Драгоманова, 15 хащі висотою у три метри, а паркан вже хилиться від старості. Яка химера тут може вирости згодом можна лише здогадуватися. Щоправда у міської ради ще є шанс оскаржити таке рішення волинської Феміди у Рівненському апеляційному гоподарському суді.