Волинський посадовець, сини якого присягнули Путіну, звільнився

Начальник відділу освіти Володимира-Волинського Дмитро Здіховський, сини якого служать у російській армії, написав заяву на звільнення.

Про це інформує БУГ.

Заяву на звільнення одіозний чиновник написав вранці, 12 травня.

В телефонній розмові Здіховський підтвердив журналістам «БУГу», що вранці написав заяву на звільнення в зв’язку із погіршенням стану здоров’я.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: МЕНІ ЗА СВОЇХ ДІТЕЙ НЕ СОРОМНО, ‒ ВОЛИНСЬКИЙ ПОСАДОВЕЦЬ ПРО СЛУЖБУ СИНІВ У ВІЙСЬКАХ РОСІЇ

«Так, написав заяву. Зараз ще знаходжуся на лікарняному, а після цього звільнюся. Так, це пов’язано із цими розмовами, що в місті. Батьки мене зрозуміють, бо пережити таке і потім оці розмови позначилися на моєму стані здоров’я. Я не хочу, щоб ці акценти могли позначитися на освіті», – розповів він.

Також член міськвиконкому Олександр Приступа оприлюднив пост, що мав намір звернутися від імені учасників АТО до міського голови Петра Саганюка із проханям звільнити начальника освіти.

«Ну що ж….. питання по Здіховському закрито…. тільки що вийшли з Юрою Степанюком з кабінету мера куди ми заносили звернення від учасників АТО про звільнення керуючого освітою міста…. Мер міста нас запевнив, що вже підписав заяву про звільнення. … Працюємо далі….» – йдеться у дописі.