На Волинь повертаються демобілізовані

Майже 1,5 тисячі демобілізованих волинян уже з травня – вдома.

У волинському обласному комісаріаті інформують про те, що всі військовослужбовці, які були призвані до лав ЗСУ в рамках 4 хвилі мобілізації і підлягали демобілізації, згідно з указом президента, були звільнені в запас до кінця квітня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини з посиланням на інформацію заступника обласного комісара Ігоря Підлісного.

Так, в рамках 4 хвилі мобілізації до лав Збройних Сил України призвали 1,5 тисячі волинян. Всі, хто підлягав звільненню в запас, згідно з відповідним указом головнокомандувача, уже повернулися додому.

Зі слів Ігоря Підлісного, демобілізація на Волині відбулася вчасно, і до кінця квітня усі військовослужбовці пройшли необхідні процедури.

Не звільнені в запас лише військовослужбовці, які вирішили продовжити службу за контрактом, які перебувають на лікуванні (до виписки з лікувального закладу), які перебувають в полоні або зникли безвісти.

Ігор Підлісний додав: ані зниклих, ані полонених серед мобілізованих 4 хвилі на Волині – немає. Чого не скажеш про інші хвилі: близько 20 волинських військових досі вважаються зниклими безвісти і їхня доля невідома, а у полоні досі залишається мешканець Старовижівського району Володимир Гізун.