Луцьк: директора ЛПЕ хочуть звільнити через суд

Працівники комунального підприємства «Луцьке підприємство електротранспорту» подали позов до суду про скасування результатів конкурсу на призначення директора ЛПЕ, згідно з якими призначили Ігоря Грицюка.

Про це повідомили 12 травня під час засідання архітектурної комісії міської ради.

Ініціатор петиції про звільнення новопризначеного директор ЛПЕ Ігоря Грицюка водій тролейбуса ЛПЕ Андрій Черчик зазначив, що ініціював звернення через невдоволення колективу керівником. «Колектив не згідний з рішенням призначити директором ЛПЕ Грицюка, це рішення є незаконним», ‒ сказав Черчик.

За його словами, Грицюк, який таким чином «прийшов» до керівництва, і сам не буде виконувати закону. Він додав, що вважає, що Грицюк має «покровителів» , які його просувають. До того ж Грицюк «замолодий» для такої посади, а атмосфера на підприємстві постійно погіршується.

Черчик додав, що Грицюк, тільки прийшовши до керівництва, одразу удвічі-тричі підняв зарплати адміністрації підприємства та собі як директору. За словами доповідача, зарплати керівництва – понад 10 тисяч гривень. Підприємство ж, за його словами, зараз собі не може цього дозволити. Тож представники профспілки подали до суду.

Член комісії Олександр Козлюк зазначив, що був членом тимчасової контрольної комісії по ЛПЕ і «даний добродій» вводить депутатів в оману. Козлюк нагадав, що саме автор петиції здійснював відеозйомку за кермом тролейбуса, наражаючи тим самим пасажирів на небезпеку. Козлюк нагадав, що комісія підтримала кандидатуру Грицюка, не проголосував за якого лише голова комісії.

Заступник міського голови Сергій Григоренко нагадав, що тепер усіх керівників комунальних підприємств призначають на конкурсній основі. Було 4 кандидати, проте незаконності у призначенні Грицюка немає, адже вимога про 5 років стажу не є обов’язковою, а лише рекомендаційною. За результатами роботи комісія рекомендувала саме Грицюка.

За словами Григоренка, ситуація на підприємстві покращилася, туди повертаються досвідчені водії та стабільно платять зарплати.

Оскільки комісія не повноважна вирішувати такі питання, депутати взяли до відома інформацію доповідача.