Головного свободівця Волині звинуватили в подвійних стандартах

Депутат Волинської обласної ради від “Самопомічі” Михайло Імберовський розцінив пропозицію свободівця Анатолія Вітіва (на фото) не підтримувати проект рішення ради про затвердження “Бюджетного регламенту”, як політику подвійних стандартів.

Про це він написав у Facebook.

Публікуємо допис депутата без змін і правок:

Сьогодні (11 травня, – ред.) комісія з питань депутатської діяльності та законності підтримала пропозицію А.Вітіва рекомендувати винести Проект рішення “Про бюджетний регламент Волинської обласної ради”, розроблений мною, на розгляд депутатів, на черговій сесії обласної ради, не підтримавши його…

Вважаю таку позицію голови комісії політикою подвійних стандартів, адже цей документ покликаний додати публічності бюджетному процесу, дає більше можливостей депутатам, як представникам громади, а також і громадському середовищу впливати на бюджетотворчий процес, впорядковує його, на чому неодноразово наполягала політична сила, яку представляє п. Вітів!

Саме тому, мене дивує його позиція щодо не підтримки очолюваною ним комісією цього документу, адже неодноразово він критикував і департамент фінансів, і ВОДА в одноосібності при прийнятті бюджетних рішень, не враховуючи думку депутатів обласної ради!

Маю надію, що за той час, який залишився до пленарного засідання усі депутати, в тому числі і представники ВО “Свобода” ще раз уважно ознайомляться із цим документом і нормами викладеними у ньому, та підтримають його, надавши свої, слушні пропозиції і зауваження!