Скандальний поліцейський намагається поновитися на посаді

Засідання у справі одіозного рівненського працівника поліції Олександра Волошина щодо поновлення його на посаді перенесли на 19 травня.

Справу розглядали у Волинському окружному адміністративному суді сьогодні, 11 травня.

Волошин намагається поновитися на посаді та вимагає визнати рішення атестаційних комісій щодо його звільнення протиправним, а також відшкодувати середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Юрист ГУНП у Волинській області Оксана Забожчук під час засідання звернулася з клопотанням про те, аби змінити позовні вимоги, в яких вказано, що Олександр Волошин позивається до атестаційної комісії № 6 Рівненської області, а атестувала його Центральна атестаційна комісія.

«Екс-працівник поліції позивається до атестаційної комісії, яка його не атестувала. Це перше. А по-друге, також у вимогах щодо стягнення середнього заробітку він звертається до ГУНП, а потрібно до Департаменту захисту економіки. Щоправда, про це ще говорити рано. Побачимо, яким буде рішення суду», ‒ зазначила юрист.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОШИНА

Варто зауважити, що наразі в Львівському апеляційному суді ‒ понад 30 скарг від Нацполіції у Волинській області щодо рішень Волинського адмінсуду, за якими поновили на посадах колишніх працівників.

Нагадаємо, заступнику начальника Департаменту захисту економіки Рівненщини Олександру Волошину інкримінують хуліганство і злісну непокору поліції. У цій справі вже відбулося два судові засідання, однак на останнє не з’явився ні Волошин, ні суддя.