Луцький суддя передумав «судитися» із патрульним

Голова Апеляційного суду Волинської Петро Філюк відмовився від позовних вимог, у яких просив визнати незаконними дії патрульного поліцейського, який оштрафував його за порушення правил дорожнього руху, та власне скасувати постанову.

Розгляд справи мав відбутися 10 травня.

Позов Петра Філюка стосувався визнання протиправними дій патрульного поліцейського Віктора Кравчука та скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення. Повідомляли, що патрульні нещодавно оштрафували водія на позашляховику за те, що поїхав на заборонний знак. За версією поліції, цього разу автомобіль повернув від Центрального ринку на вулицю Сенаторки Левчанівської, де односторонній рух та почав мчати по зустрічній.

Проте у призначений час судове засідання не розпочалося. Секртар судового засідання повідомила, що воно не відбудеться, оскільки Філюк відмовився від позовних вимог. Тож сьогодні винесуть ухвалу про те, що позов залишать без розгляду, оскільки позивач подав заяву про відмову від позовних умов.

Нагадаємо, Петро Філюк вже судився із патрульними, оскаржуючи їх постанову. Тоді суд прийняв рішення на користь голови Апеляційного суду.