Як поліція Волині вітала ветеранів

Працівники волинського управління Національної поліції та активісти обласної та міської ветеранських організацій Асоціації ветеранів МВС з місцевими благодійниками вшанували ветеранів війни, надали їм матеріальну допомогу.

Організатором заходу виступив місцевий благодійний фонд. На урочистості, за святковим столом, зібралися ветерани, учасники бойових дій 1941-1945 років, – повідомили у прес-службі поліції.

Керівник Головного управління Національної поліції в області Петро Шпига подякував переможцям нацизму в Другій світовій війні за їхні мужність і героїзм.

«Від себе особисто, та від усього особового складу Головного управління Національної поліції, вітаю вас із 71-рчницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зичу всім вам мирного неба, міцного здоров’я та Божого благословення. Я впевнений, що ваша сила, ваша воля допоможе нам і сьогодні відстояти Незалежність України й перемогти загарбників», – звернувся до ветеранів Петро Шпига.

Керівник волинської поліції вручив ветеранам, котрі працювали в органах внутрішніх справ, вітальні листівки та грошову допомогу.