Волинь: поліція каже, що банер Героям пошкодили випадково

У поліції Волині вважають, що пошкодження конструкції з банером Героям Небесної сотні немає підстав вважати наругою над пам’яттю.

Про це йдеться в повідомленні поліції Волині.

Нагадаємо, у ніч на 5 травня в селищі Стара Вижівка на вулиці Незалежності невідомі особи пошкодили частину металевої конструкції банера на честь Героїв небесної сотні й викрали поряд з ним встановлений червоно-чорний прапор.

«Хулігани викрали прапор. Ймовірно, аби дістатися до нього вони оперлися на металеву конструкцію банера на честь Героїв небесної сотні. Під їх вагою частина конструкції увігнулася. Зображення на банері залишилися неушкодженими й без жодних сторонніх написів. Вважаю, що немає підстав розглядати цю пригоду як спробу наруги над Героями небесної сотні. Нині проводимо всі необхідні заходи щодо встановлення осіб, причетних до цього правопорушення, й з’ясовуємо мотиви крадіжки прапора», ‒ пояснив начальник Старовижівського відділення поліції Микола Карпук.

Відомості за даним фактом поліція належним чином зареєструвала в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

PM34image001 PM182image001 PM917image002