У Міноборони назвали свою версію польотів літаків над Луцьком

Польоти літаків над Луцьком відбуваються межах льотно-методичного збору тактичної та транспортної авіації, а не через ремонт смуги в Старокостянтинові.

Про це заявив прес-офіцер Андрій Агеєв, ‒ пише Експрес.

«Перевезли 14 літаків, з них 12 ‒ Су-24М у модифікаціях фронтових бомбардувальників і розвідників, а також два навчально-бойові ‒Л-39 «Альбатрос». Крім того, на летовищі приземлився військово-транспортний літак, який доставив зі Старокостянтинова решту необхідного для забезпечення польотів обладнання», ‒ розповіли в організації волинських авіалюбителів «Овал».

У регіональному медіа-центрі Міністерства оборони цю інформацію підтвердили лише частково. Як пояснив прес-офіцер Андрій Агеєв, у Луцьк тимчасово передислокували декілька екіпажів військових авіаторів зі Старокостянтинова. Але це не пов’язано з ремонтом злітної смуги. На Волині проходить льотно-методичний збір тактичної та транспортної авіації, у якому беруть участь і старокостянтинівські пілоти.

«Цьогоріч він триватиме не тиждень, як це було зазвичай у мирний час, а більше місяця», ‒ уточнює підполковник.

Утім, запевняє, екіпажі сьомої бригади тактичної авіації зі Старокостянтинова, які не беруть участі в заході, й надалі будуть проводити планові навчальні польоти в штатному режимі.