Шпига координуватиме роботу правоохоронців 9 травня

Під час масових заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення й відзначення 71 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні охорону громадського порядку у Волинській області забезпечуватимуть понад тисяча співробітників поліції.

У посиленому режимі службу нестимуть також нацгвардійці, рятувальники й прикордонники, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

«Поліція докладе усіх зусиль, щоб не допустити найменшої спроби дестабілізації ситуації в регіоні й гарантувати безпеку кожного громадянина. Належний правопорядок під час масових заходів буде забезпечено», ‒ зазначив керівник Головного управління Національної поліції в області Петро Шпига. Він особисто координуватиме роботу поліцейських у ці дні.

Відповідно до вимог керівництва, Національну поліцію переведено на посилений режим служби, долучено додаткові сили й засоби, організовано роботу оперативних штабів, слідчо-оперативних груп. У посиленому режимі працюють поліцейські пости на в’їзді-виїзді з області. Напоготові також групи швидкого реагування.

Окрім, поліцейських у посиленому режимі служби працюватимуть нацгвардійці, рятувальники та прикордонники.

Поліція закликає громадян дотримуватися вимог закону й не порушувати громадський порядок.