На Волині відділ освіти очолює батько російських військових, ‒ депутат

У місті Володимирі-Волинському начальником міського відділу освіти працює Дмитро Здіховський, чиї сини навесні 2014 року прийняли присягу «на вірність Путіну», ‒ стверджує депутат Волинської обласної ради, волонтер Костянтин Зінкевич.

Про це він написав у себе на сторінці у Facebook.

«У м. Володимирі-Волинському начальником міського відділу освіти працює Дмитро Здіховський, такий собі тихенький непомітний чоловічок (на першому фото – справа). Два сини його служили у в/ч 4110 МВС у Криму. Коли прийшла війна, обидва прийняли присягу на вірність Путіну і перейшли на бік ворога (весна 2014р.) Ну, і далі, як у військових, ‒ переїзд, куди сказали, виконання завдань і т. д. А батько і далі на своїй посаді, доводить вчителям, як потрібно виховувати дітей і проводити уроки патріотизму», ‒ пише Зінкевич.

«Обурює у цій ситуації все!!! Найбільше, це те, що така людина допущена до виховання наших дітей. Син за батька не відповідає. Але батьки несуть моральну відповідальність за своїх дітей завжди! Військові втрачають життя, отримують каліцтва, а їхні дітки ходять вдома до школи. І що вони там отримують? Оці малюнки дітей, що на фото, нам принесли ще минулого року. Яка природа їх появи? (На фронт ми їх, звичайно, не відправили.)», ‒ продовжує обранець громади.

«Крім такого промивання дитячих мізків начальник міськвідділу освіти, бувший регіонал, ще й військово-спортивні патріотичні ігри організовує. А потім що? Поведе діток у вишиванках стройними рядами у ЛДНР чи ще якусь хренНР?» ‒ додає Зінкевич.

«Коли привозять чергового загиблого бійця у наше місто, то разом із мером до труни часом приходить і цей чоловічок. Звичайно ж, у вишиванці. І що робиться у нього в голові? У будь-якому разі, щось із цим треба робити. Жоден толерантний спосіб усунення такого освітянина поки не приходить в голову. Підкажіть щось. Бо емоції заважають…. Агов, СБУ! Ваші діти теж до школи ходять», ‒ просить допомоги Костянтин Зінкевич і додає лінк на інформацію про одного із синів освітянина на сайті Миротворець https://psb4ukr.org/criminal/zdixovskij-nikolaj-dmitrievich/.