Луцьк: через розірвану тролейбусну лінію пошкодилися три авто

У Луцьку на вулиці Ковельській внаслідок наїзду на проводи тролейбусної мережі зазнали пошкоджень маршрутка та два автомобілі. Ніхто не постраждав.

Пригода трапилася увечері 6 квітня.

На вулиці Ковельській стався прорив контактної мережі, яка належить Луцькому підприємстві електротранспорту. На проводи наїхали декілька автівок, які внаслідок цього отримали механчні пошкодження.

На місці працювали працівники патрульної поліції, які відібрали пояснення у водіїв, свідків та оформили схему пригоди. Усі матеріали у подальшому відправлять у суд для з`ясування обставин та встановлення винних.

«У маршрутному таксі знаходилися пасажири, внаслідок зіткнення було вибите скло. Пасажири не постраждали, оскільки не перебували біля вікна»,- повідомив патрульний Станіслав Шевчук. Патрульні розповіли, що свідки повідомили, що першим на провід наїхав автомобіль «Мерседес»,  від якого провід зрикошетив та втрапив у бус «Фіат». Далі межеа потрапила в маршрутку, а потім «затяглася під колеса. Проте невідомо, хто саме обірвав провід чи можливо він був у такому стані з самого початку

В автомобілів є незначні пошкодження – тріщини на корпусі та склі, у маршрутки повністю розбите вікно та здерта частина алюмінієвої смужки на даху.

На місце пригоди прибула представник Луцького підприємства електротранспорту та електрики підприємства, які ліквідували обірвані дроти.

«Причина – прорив контактної мережі тролейбусів,  але тролейбуси тут не причетні. Тут мусила їхати габаритна машина,  більше норми,  яка зачепила,  порвала трос і зламала дельту, яка кріпить контактну мережу внаслідок чого стався прорив», – прокоментувала головний ревізор з безпеки руху Валентина Задерей. Тож за її словами, винен не транспорт ЛПЕ, оскільки, якби мережу розірвав тролейбус , то просто не зміг би без електрики поїхати далі. Задерей додала, що це не перший випадок,  коли внаслідок руху високих автівок страждають мережі ЛПЕ.