На Волині триває теренова гра «Звитяга»

У цуманських лісах триває теренова патріотична гра «Звитяга».

Захід відбуватиметься протягом 6-9 травня.

Цьогоріч до участі у «Звитязі» зареєструвалися рекордні 400 учасників, безпосередньо на місце відправки прибули понад три сотні юнаків та дівчат. Гра, яку організовує громадська організація «Національний Альянс», відбувається вже водинадцяте. Тож чимало учасників – не новачки у цій справі.

«Чи знав я в 16 років, що потраплю на фронт, що в нашій країні буде революція? Не знав. Чи знав Сашко Гуч, якому прострілили ногу? Не знав. Не знали ми тоді, що втратимо багато друзів на Сході. Але «Звитяга» нас загартувала, підготувала до війни. І, надіюсь, вона дасть вам поклик, той, що дала колись мені і багатьом хлопцям, які колись пройшли через неї», ‒ звернувся до учасників гри начальник управління патрульної поліції Рівного боєць полку «Азов», учасник «Звитяги» Сергій Мерчук.

«Звитяга» дає розуміння того, що таке братерство, військові дії та дисципліна. На «Звитязі» ми плекаємо традиційність, тобто спадок боротьби. Ці місця всіяні місцевими хлопцями-повстанцями, які тут воювали та гинули. Ці місця живуть. Цю пам’ять не можна топтати, її потрібно берегти, схилятись перед нашим спадком, перед нашими борцями, які воювали за Україну», – зазначив голова громадської організації «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний альянс» Богдан Бальбуза.