Іноземця, який їхав у Луцьк, обікрали й викинули в лісі

Чоловіка, який зник на шляху з Києва в Луцьк, обікрали та залишили в лісі.

Про це повідомляють у прес-службі патрульної поліції.

5 травня на вулиці Конякіна в районі автостанції до патрульних поліцейських звернувся водій автобуса та повідомив, що привіз з Рівного до Луцька іноземця, якого висадив на зупинці і який, на його думку, потребує допомоги.

Поліцейські екіпажу почали спілкуватися з іноземцем, чоловік розмовляв англійською, але це не стало проблемою, оскільки патрульна Олексюк закінчила факультет іноземної філології, має диплом перекладача та добре володіє цією мовою, тож порозумілись відразу, ‒ зазначають правоохоронці.

Як виявилося, він прилетів із Афін до Бориспольського аеропорту. Без проблем дістався до Києва, тут хотів сісти на автобус до Луцька, де проживає його сім’я: дружина-українка, падчерка, внуки. Втім, на автостанції у Києві його перестріли двоє невідомих осіб та повідомили, що автобуса на Луцьк немає, й запропонували їхати на їхньому авто, щоб зекономити кошти на пальне. Вони самі, як стверджували, були з Рівного.

Чоловік погодився, тому що і машина, і ці громадяни були в належному вигляді, не викликали підозри. Перед Рівним водій і пасажири зупинилися біля автозаправки, щоб випити кави. Довірливий іноземець навіть пригостив своїх майбутніх кривдників, сам дав гроші, оскільки йому було трохи важко виходити з авто, адже є людиною літнього віку і має 72 роки. Чоловіки купили й випили три кави.

Після цього іноземець відразу заснув, а прокинувся у лісистій місцевості, на землі, брудний, без грошей і гаманця, без цінностей, які мав з собою. На його думку, зловмисники підсипали щось йому в каву і він заснув. Потому викрали в нього гроші в євро та гривнях, золоті прикраси, годинник, посвідчення водія і документи на авто та залишили чоловіка в лісі.

Після того, як він прийшов до тями, ще довго не міг іти, не відчував ніг, ймовірно, перебував під дією підсипаної речовини.

Через недовгий час помітив двох велосипедистів, які надали йому допомогу та направили в поліцію. У міськвідділку рівненської поліції чоловікові порадили їхати в Луцьк, що той і зробив. У Луцьку з’ясувалось, що сім’я вже розшукувала чоловіка.

Деталі з’ясовуватиме слідство.