«Зрізаний парк» у Луцьку: у мерії кажуть, що це не парк

У Луцьку на вулиці Глушець територія, на якій вирубали дерева, не належить до парку, а відповідно до плану зонування міста Луцька знаходиться у межах зони перспективної багатоквартирної забудови, – кажуть в міській раді.

Земельна ділянка, де вирубують дерева, знаходиться у державній власності, проте управління Національної поліції має акт на постійне користування. Дозвіл же на вирубку дерев надала комісія зі стану зелених насаджень.

«До нас приходив представник управління Національної поліції, який повідомив, що управління має право на будівництво на цій території. Проект самого будівництва нам не показали, бо для того, щоб його намалювати, необхідно зробити геологічну розвідку», – прокоментував заступник міського голови Юрій Моклиця. Він розповів, що на місце виїжджали спеціалісти відділу екології, які оцінювали дерева. Тож спеціалісти представили результати огляду комісії, яка одноголосно дала дозвіл на вирубку дерев.

«Ми прийняли таке рішення, бо згідно плану зонування там має бути багатоквартирна забудова», – додав Моклиця. Тож рано чи пізно ділянку би й так забудували. Який будинок буде зведений – поки не відомо, оскільки поверховість та розміри можна буде встановити лише після отримання резульатів геологічної розвідки.

Представник ТЗОВ «Луцькспецбуд» Володимир Войтович, який перебував на місці вирубки, повідомив, що у перспективі тут будуватимуть житловий багатоквартирний будинок.

«Хто б зрізав без дозволу? У нас дозвіл є», – зазначив чоловік та акцентував увагу на тому, що ділянка не належить парку.

«Усі дерева перемірювали і оглядали, забудовник заплатить державі. Ця ділянка належить поліції», – додав Войтович. За його словами, управління Нацполіції виступило замовником, а фірма Віктора Чорнухи “Луцькспецбуд” буде виконувати роботи.