У Луцьку до Дня незалежності зведуть пам’ятник Героям АТО

Встановлення пам’ятного знаку захисникам України від російських загарбників у Криму та на сході держави хочуть здійснити у 2016 році, зокрема встановлення повинне бути приурочене до Дня незалежності України.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму 5 травня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Депутатам запропонували внести зміни до програми увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій на 2016-2020 роки.

Як повідомила начальник управління з питань внутрішньої політики ОДА Ольга Чубара, у програмі було заплановане встановлення у 2020 році пам’ятного знаку героям АТО. Пропоновані зміни полягають у тому, що з метою належного відзначення у 2016 році 25-ої річниці проголошення незалежності України, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, встановлення пам’ятного знака захисникам України від російських загарбників у Криму та на сході держави хочуть здійснити у 2016 році.

Встановлення пам’ятного знаку, на який планують спрямувати 250 тисяч гривень з обласного та 250 тисяч з міського бюджету Луцька, повинно бути приурочене до Дня незалежності України.

Голова комісії Петро Савчук зауважив, що сума 500 тисяч не відображає справжнього кошторису пам’ятника. Отже, він пропонував рекомендувати внести зміни до програми, не вказуючи поки суму, яку внесуть з обласного бюджету.

Члени комісії рекомендували підтримати пропоновані зміни.