Суд вирішив поновити екс-начальника шацької поліції

Оксентюк

Екс-начальника Шацького відділу поліції Анатолія Оксентюка можуть поновити на посаді. Наразі суди у цій справі пройшли першу інстанцію.

Волинський окружний адміністративний суд ухвалив, що Оксентюка мають поновити на посаді. Про це в Facebook повідомила громадська активістка Марія Доманська.

“Сьогодні, як і передбачалося, поновили екс-заступника Шпиги Балицького і скандального екс-начальника Шацького відділу поліції Анатолія Оксентюка”, – пише вона.

“А ще два місяці тому цей дядько влаштовував скандал у апеляційній атестаційній комісії, бо цього разу вона не пройшла, як по маслу. Раніше ж поліціянти самі себе атестували і всі були профпридатні. А тут раптом члени комісій замахнулися на святая святих – самих поліцейських і побачили, що не всі вони такі придатні”, – інформує Доманська.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПОСТАТЕСТАЦІЮ

“А судді й не забарилися долучитися до кругової поруки. Очевидно, що всі судді Волинського окружного адмінсуду одноголосного прийняли негласне для себе рішення ПОНОВЛЮВАТИ УСІХ! і плювали вони на реформу і вас, шановні громадяни”, – емоційно додала Марія Доманська.