Луцьк: хочуть відновити роботу «Ротонди»

Для того, аби відновити роботу літньої естради «Ротонда», її планують віддати в оренду на десять років.

Орендна плата становитиме одну гривню. Про це йдеться в проекті рішення Луцької міської ради від 5 травня 2016 року, ‒ пише Конкурент.

«При розрахунку орендної плати за користування літньою естрадою «Ротонда» в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, що на вулиці Глушець, застосувати річну орендну плату в розмірі одна гривня терміном на десять років з умовою, що за рахунок власних коштів орендаря буде проведено капітальний ремонт зазначеної споруди (реконструкція системи електропостачання, ремонт цегляної роздягальні та літньої сцени, відновлення відкритого залу для глядачів, облаштування огорожі та воріт тощо)», – йдеться в проекті рішення.

Також майбутній орендар зобов’язаний надати у відділ управління майном міської комунальної власності кошторис на виконання будівельних робіт, погоджений управлінням капітального будівництва Луцькради.

До того ж його зобов’яжуть безоплатно надавати сцену, приміщення роздягальні та зал для глядачів виконавчим органам міськради для проведення культурних та мистецьких заходів за попереднім з ним погодженням.