«Lutsk Food Fest»: міжнародна кухня та битва кухарів

14-15 травня на території замку Любарта відбудеться третє гастрономічне дійство «Lutsk Food Fest».

Про деталі фестивалю їжі організатори розповіли 5 травня під час прес-конференції, ‒ йдеться в релізі фестивалю.

Зокрема до Луцька приїдуть кулінари з Києва, Львова, Ужгорода, Херсона, а також гості з Угорщини. Окрім звичного фаст-фуду, учасники представлятимуть кухні Близького сходу, болгарські, угорські, американські, мексиканські страви, традиційну одеську кухню.

«Фішкою» третього фестивалю стане проект «Made in Ukraine». До Луцька приїдуть виробники оригінальної продукції: в’ялених помідорів власного виробництва, козячих сирів, домашніх вин тощо.

«Це буде окремо виділена зона, де кожен відвідувач, окрім того, що зможе спробувати цю продукцію на місці, зможе також і купити продукти, принести додому і почастувати рідних. Усі продукти вирізняються своєю оригінальністю, натуральністю, що й відрізняє їх від того мас-продукту, який ми бачимо щодня на полицях супермаркетів і магазинів», ‒ розповів один із організаторів Сергій Карпюк.

Також цього разу на території замку будуть ще й фуд-траки – спеціальні яскраво оформлені візки, які пропонуватимуть відвідувачам цікаві страви.

Традиційно впродовж двох днів гостей замку чекає насичена музична і дозвільна програма. Цього року організатори особливу увагу приділили дитячій зоні. «Кожен відвідувач, який прийде з дітьми, може бути впевнений, що діти отримають не менше задоволення від фестивалю, ніж батьки», ‒ запевнив Карпюк. Окрім конкурсів і майстер-класів, у дитячому містечку зніматимуть фільм про відпочинок малечі на фестивалі.

А головним сюрпризом, звісно, стане кулінарна битва між сезонами популярного телевізійного шоу «Майстер Шеф». До Луцька приїдуть Оксана Назарчук (2 сезон), Віталія Іващенко (2 сезон), Олександр Білодід (2 сезон), Євгеній Злобін (переможець 4-го сезону), Ярослав Бреус (4 сезон), Олег Кошовий (3 сезон).

«Ще одним соціальним напрямком проекту буде те, що зароблені кошти ми будемо спрямовувати на розвиток міста. Ми вигадаємо якусь цікаву ініціативу і реалізуємо її на теренах нашого міста. У нас вже є кілька варіантів, ми ще не визначилися, що саме, але досить велику суму грошей ми направимо на те, щоб наше місто трішки осучаснити, трішки зробити комфортнішим і продемонструвати, що фестивалі можуть бути цікавими і корисними не тільки в день проведення, а й повинні бути корисними для самого міста, лишати після себе приємний слід», ‒ розповів один з організаторів, начальник управління сім’ї та молоді Луцької міської ради Олексій Веремійчик.

До речі, організатори вирішили не змінювати ціну квитка. Вхід на фестиваль коштуватиме 15 гривень.