Гунчик просить патрульних допомогти стежити за порядком в області

Голова облдержадміністрації зустрівся з керівником патрульної поліції Луцька Олександром Вовченком.

Зустріч відбулася сьогодні, 5 травня, ‒ повідомлять у прес-службі Волинської ОДА.

Керівник патрульної поліції Луцька повідомив, що до патрулювання міста у вихідні дні залучать додаткові сили. На думку голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, патрульна поліція повинна бути зосереджена не лише безпосередньо в Луцьку, уваги потребує й приміська територія біля кладовища у селі Гаразджа. Там очікується велике скупчення людей та транспорту у зв’язку із поминальними заходами.

Крім того, Гунчик запропонував Олександрові Вовченку долучитися до роботи ради оборони області, оскільки багато питань, які розглядають під час засідань, напряму стосуються роботи патрульної поліції.

Окрім цього, голова облдержадміністрації висловив думку, що патрулювання міста повинно здійснюватися разом із громадськими організаціями.

«Є громадські організації, які досить непогано проявили себе під час патрулювання вулиць Луцька і не тільки. Зокрема, деякі з них беруть активну участь в охороні громадського порядку в Маневицькому районі, де має місце нелегальний видобуток бурштину. До громадських об’єднань приєднується все більше демобілізованих учасників АТО, а тому їх просто необхідно націлювати та долучати до охорони громадського порядку. Відтак ми повинні напрацювати механізм тісної співпраці правоохоронців із представниками громадськості. Для прикладу, можна організувати спільне піше патрулювання вулиць міста», ‒ переконаний Гунчик.

Також голова облдержадміністрації звернувся до керівника патрульної поліції з проханням допомогти у наведенні порядку на дорозі Володимир-Волинський – Устилуг, зокрема, на території митно-сервісної зони.

«Збільшення кількості автомобілів може стати причиною дорожньо-транспортних пригод, – зазначив голова облдержадміністрації. – Моє бачення вирішення цієї проблеми ‒ наявність там патрульних поліцейських та громадських активістів. Я готовий з цього приводу спілкуватися із керівництвом патрульної поліції у Києві. Відтак чекаю і ваших пропозицій».