Депутати не подолали вето мера Луцька

Депутати Луцької міської ради не змогли подолати вето міського голови на рішення про продаж приміщення в центрі міста.

Позачергова сесія ради відбулася 5 травня.

Нагадаємо, 20 квітня виконавчий комітет міськради продовжив організації «Відродження національних традицій» договір оренди приміщення на вулиці Лесі Українки, 25. Однак 27 квітня міськрада скасувала це рішення та виставила приміщення на приватизацію.

Але вже ці рішення ветував мер Микола Романюк та розпорядився зібрати позачергову сесію, щоб депутати спробували подолати вето градоначальника.

Керівник юридичного відділу Луцької міської ради Олександр Рачков під час обговорення зауважив, що депутати незаконно виставили приміщення на продаж. Мовляв, громадську організацію не повідомили належним чином про припинення договору оренди.

На що депутат Тарас Шляхтич нагадав: у лютому організацію повідомили про те, що договір оренди не продовжуватиметься. А депутат міськради Ігор Поліщук нагадав, що мер вперше застосував право вето. На його думку, міський голова мусив насамперед стати на захист бюджету. “Зрозуміло, що при сьогоднішній явці вето ми не подолаємо”, – заявив він, маючи на увазі, що на сесію зібралося ледь за 20 депутатів.

Зрештою, необхідних голосів для подолання вето не зібралося. З обох питань “За” голосували лише 19 депутатів.