Полку «АЗОВ» – 2 роки

Сьогодні, 5 травня, полк «АЗОВ» святкує другу річницю з дня створення підрозділу.

Підрозділ, що не раз доказав свою вірність Україні та українському народові. На сьогодні «АЗОВ» – це національний рух, що творить новітню історію та нову країну, – повідомляють в прес-центрі полку.

2014-2015 роки ознаменувалися рядом воєнних перемог полку. Спочатку натхненні та вірні патріоти, які сформували кістяк «АЗОВу» – “Чорні Чоловічки” звільнили окупований Маріуполь від озброєних сепаратистів. Далі була важка Широкинська операція, в якій «АЗОВ» мужньо брав участь аж до самого виводу підрозділу в серпні на другу лінію оборони.

На головній площі Бердянська із самого ранку вишикувалася полкові машини, серед якої не складно впізнати відому українську бронетехніку: «СПАРТАНи», «КОЗАКи», «КУГУАРи».

З нагоди святкування також пройшов святковий марш АЗОВців вулицями Бердянська. Сотні бійців та представників Цивільного корпусу створили потужну колону, що рухалася у напрямку набережної.

Марш пройшов у знаковому для полку «АЗОВ» місті – Бердянську. Саме тут була перша база бійців, і саме звідси АЗОВці їхали на звільнення окупованого Маріуполя.

«На сьогоднішній день Азов – це не тільки полк. Це громадський Рух, просякнутий Iдеєю Nації. Це люди, які відстоюють інтереси нації у містах і на фронті, які власним прикладом демонструють, яким має стати кожен для досягнення спільної мети – сильної вільної держави та добробуту кожного.А ще сьогодні день коли хочеться згадати тих кого вже немає з нами… Вічна память і слава Героям! Боротьба триває!», – написав у Facebook колишній боєць полку Олексій Кушнєр.

«Два роки тому кожен зробив свій вибір! Вибір мій,та моїх побратимів – був Азов!!! Ідеологія тримає наше Братерство. Назавжди в серці загиблі наші хлопці, донецький степ, перше в моєму житті море) і крик Батьківщини яку треба Захистити!», – зазначив Сергій Мерчук колишній боєць, нині очільник патрульної поліції Рівного.

*********

Також пропонує Вам підбірку розмов з волинянами, які воювали в складі “Азову” з російськими військами та терористам:

ЧИТАТИ ТУТ: Герої нашого часу: Сергій Цуз

ЧИТАТИ ТУТ: Герої нашого часу: Сергій Мерчук

ЧИТАТИ ТУТ: Герої нашого часу: Андрій Д’яченко

ЧИТАТИ ТУТ: Герої нашого часу: Олексій Кушнєр