У Луцьку відзначать День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення і 71-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначатимуть у Луцьку.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Микола Романюк, ‒ повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Так, 6 травня об 11 годині відбудеться покладання квітів до братських могил, пам’ятників, пам’ятних знаків у мікрорайонах міста.

8 травня о 9 годині ‒ панахида за загиблими та покладання квітів до пам’ятного знаку «Поранений солдат» на меморіальному комплексі «Вічна Слава».

Також 8 травня о 22 годині на Театральному майдані відбудеться концертна програма «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо», а о 23 годині ‒ мистецька акція «Перша хвилина миру».

9 травня о 10 годині відбудеться вшанування пам’яті жертв Другої світової війни та покладання квітів на меморіальному комплексі «Вічна Слава».

О 15 годині у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки розпочнеться святковий концерт.

У бібліотечних закладах міста відбудуться виставки літератури, зустрічі з ветеранами, години пам’яті, інші тематичні заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

У загальноосвітніх навчальних закладах, позашкільних установах міста проведуть тиждень Пам’яті, тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни, зустрічі з ветеранами війни, виховні години з залученням бійців АТО.