У Луцьку стартували масштабні спортивні змагання

У Луцьку на стадіоні “Авангард” стартували міжнародні спортивні змагання, участь у яких візьмуть атлети з України, Білорусі та Польщі.

Матчева легкоатлетична зустріч розпочалася 4 травня.

Атлетів зібралися привітати очільники спортивних відомств міста та області.
“Це свято спорту і молодості сьогодні ми робимо не тільки на цій арені, ми для вас відкриваємо наше місто, область, ми відкриваємо для закордонних гостей Україну як гостинну країну. Ми сподіваємося, що ваші перші кроки на серйозних змаганнях стануть першими кроками до спортивного Олімпу”, – сказав президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк. Він побажав спортсменам усіху та перемоги найсильнішим.

Начальник начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації Ігор Дмитришин відзначив, що приємно, що Луцьк стає міжнародним центром легкої атлетики.

Заступник мера Юрій Моклиця запевнив, що незалежно від результату кожен з учасників – вже переможець, бо вони стануть гідним прикладом для юних глядачів.

Участь у змаганнях візьмуть команди Волинської, Рівненської, Донецької та Сумської областей, а з-за кордону завітали атлети із польських міст Люблін і Замостя та білоруського Бреста.

Спорсмени взялися змагатися у 18 видах – біг на короткі дистанції, стипльчез, стрибки, метання списа та етафета тощо.