Новий заступник Гунчика: хто він

З липня 2015 року у вищій керівній ланці Волинської облдержадміністрації залишалася вакансія. Саме тоді з посади першого заступника звільнився Сергій Кудрявцев.

З того часу минуло десять місяців і 4 травня стало відомо, що голова ОДА Володимир Гунчик призначив першим заступником Олександра Степанцова.

В облдержадміністрації Степанцов людина не нова. Від початку липня він був радником голови.

В інтернеті інформації про нього вкрай мало.

Олександру Степанцову – 42 роки. За фахом він юрист. Новопризначений заступник закінчив Львівський інститут Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та Волинський державний університет імені Лесі Українки – «Правознавство».

Посадовець працював у правоохоронних органах та приватних структурах. Також свого часу обіймав посаду провідного, а згодом головного спеціаліста обласного відділення Антимонопольного комітету України. З 2005-го ­- начальник юридичного управління ВАТ «Луцький автомобільний завод», а з 2009-го посів аналогічну посаду на ДП «Автоскладальний завод №1» Акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», де й працював до призначення радником.

Під час роботи на посаді радника в ЗМІ “засвітився” лише раз, коли коментував ситуацію з відповідністю міжнародних пунктів пропуску міжнародним нормам.

Як повідомили у відділі інформаційної політики ОДА, Олександр Степанцов, як перший заступник голови облдержадміністрації, куруватиме ряд напрямків, зокрема дороги, транспортне забезпечення, реалізація інфраструктурних проектів тощо. Окрім того, координуватиме роботу ДСНС та цивільного захисту. “Під особливим контролем – юридична складова, позаяк Олександр Борисович – фаховий юрист із багаторічним досвідом роботи”, – кажуть в ОДА.