Муковоз повернувся на посаду

Екс-начальник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Ігор Муковоз повернувся на роботу.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Нагадаємо, Ігоря Муковоза атестаційна комісія визнала таким, який не відповідає займаній посаді та підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність. Пізніше, 2 березня, Ігор Муковоз вийшов на лікарняний, аби мати можливість судитися із атестаційною, апеляційною комісіями та з ГУ Національної поліції у Волинській області за свою посаду. Оскільки він перебував на лікарняному, тому наказу про звільнення підписано не було.

Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Луцького відділу поліції став Олег Кічук. 28 квітня Окружний адміністративний суд області задовільнив позов Ігоря Муковоза.

Від сьогодні, 4 травня, Ігор Муковоз вийшов з лікарняного та приступив до виконання обов’язків начальника Луцького відділу поліції.

Як зазначив завідувач сектору комунікацій ГУ НП у Волинській області Віктор Гомоль, працівники юридичного відділу будуть оскаржувати рішення Окружного адміністративного суду як щодо Ігоря Муковоза, так і щодо інших екс-правоохоронців.

«Відповідну апеляційну скаргу буде направлено в Львівський апеляційний адміністративний суд. І з приводу того, хто буде очолювати Луцький відділ поліції: рішення буде ухвалено згідно з процедурою, передбаченою Законом України «Про Національну поліцію». Коли формуватимуться нові штати, рішення буде прийнято керівництвом обласної поліції за погодженням з головою Національної поліції», ‒ пояснив Віктор Гомоль.