Луцьк: зібрали 800 гривень на майданчик для особливих діток

820 гривень для облаштування інтеграційного дитячого майданчика вдалося зібрати волонтерам під час благодійної акції «Великодні гаївки в зоопарку».

Захід відбувся у вівторок, 3 травня, у Луцькому зоопарку, ‒ повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

На імпровізованому святі відвідувачі зоопарку змогли долучитися до створення фотобанеру-розмальовки, купували пасхальне печиво, дитячі книжки, робили розпис хною чи веселий боді-арт. Так волонтером вдалося назбирати 820 гривень.

До акції долучилися художники Кирило та Марина Ткачови, які допомогли розробити велетенську розмальовку із зображеннями травин зоопарку. Майстер Олеся Задонцева та художниця Марія Оліферук перетворювали дітей на птахів та тигрів за допомогою фарб та хни. Майстриня випічки Тома Бащук пропонувала посмакувати смачним імбирним печивом та долучитися до благодійної справи.

«Зараз із потрібних майже 60 тисяч гривень ми маємо вже трохи більше, ніж 9000 гривень, які вдалося назбирати за тиждень перед великодніми святами. Ми дуже вдячні Луцькому зоопарку за допомогу в цій корисній справі. Це була перша акція в зоопарку та перша вулична акція з серії інших, що стосується благодійного проекту «Інтеграційний майданчик». І вона пройшла дуже вдало, але ми на цьому звісно не зупиняємось та закликаємо небайдужих долучатися робити добрі справи разом», – розповідає одна з організаторів акції Юлія Євпак, голова ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці».

«Ми теж дуже раді, що у таке велике християнське свято долучилися до доброчинної акції. Дякуємо нашим партнерам та всім відвідувачам, які віддали свої кошти на гарну й потрібну справу. І віримо, що гарна традиція проведення вихідних у нашому зоопарку, започаткована у 2016-му, триватиме й удосконалюватися», – додає директорка КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко.