Дезертиром назвали волинянина, який зник під Іловайськом

Військова прокуратура записала в дезертири волинського військовослужбовця, який був поранений та зник під Іловайськом.

Про це у соціальній мережі Facebook написав адвокат і волонтер Василь Нагорний.

Нагорний закликав військову прокуратуру Західного регіону України перевіряти інформацію, яку отримали від прокуратури Луцького гарнізону. «В «списках розшукуваних по СЗЧ», які ви виставили на своєму сайті міститься недостовірна інформація», – зазначив волонтер.

За його словами, до нього звернулася дружина бійця 2-го батальйону 51-ї ОМБр Юрія Лавренчука, який ще 28 серпня 2014 року був поранений і безвісті зник під Іловайськом.

«Навіть у військовій частині Володимира-Волинського він числиться, як безвісті зниклий, а військова прокуратура його виставляє в СЗЧ (в списках №71, Івано-Франківська військова прокуратура). Вже тричі обставини його зникнення з’ясовували, СБУ відкрило кримінальне провадження, а ви своєю інформацією породжуєте масу чуток в селі, де мешкає родина, і даєте підстави ворогам, якщо боєць в полоні, використовувати цю інформацію для пропаганди… Для вас це циферки і прізвища, для родини- біда і безпідставний сором. Не змушуйте людину звертатись до суду, припиніть знущатись над бійцями та їх родинами!» – йдеться в дописі Нагорного.