У Луцьку затримали молодиків за розпивання алкоголю в громадському місці

Групу молодиків затримали за хуліганство і розпивання алкоголю в громадському місці.

2 травня на лінію 102 надійшов виклик, що група молодиків по вулиці Рівненській на дитячому майданчику розпиває алкогольні напої, порушує громадський спокій та гідність громадян, – повідомляють на офіційній сторінці патрульних у Facebook.

Коли цій чималій компанії зробили зауваження, її учасники відреагували лайкою та погрозами.

Свідками інциденту були і працівники патрульної поліції, які саме перебували поруч та відпочивали у свій вихідний день. Вони також робили зауваження особам, однак компанія не звертала уваги і продовжували розпивати алкоголь.

Чоловіки поводились неадекватно, розмовляли на підвищених тонах та не реагували на законні вимоги поліції. Тож їх доставили на освідування в наркодиспансер, а потім у міськвідділ для складання адмінматеріалів.

На групу молодиків склали протоколи за дрібне хуліганство та розпивання алкоголю в громадських місцях.

Шановні лучани, у ці святкові дні патрульним надходить багато викликів про порушення громадського спокою та розпивання алкоголю в публічних місцях, зокрема у дворах будинків чи на дитячих майданчиках. У таких випадках телефонуйте 102.

Рекомендуємо також вам організовувати будинкові збори мешканців та запрошувати представників патрульної поліції, аби ми разом консультувались щодо вирішення цих наболілих проблем.

порушники

порушники