Нова «Волинь»: без Кварцяного-тренера і ліміт на гравців з «еліти»

Луцька “Волинь” після “реформи” буде грати в аматорській лізі під назвою “Луцьк”. Її не зможе тренувати Віталій Кварцяний і лише чотири гравці “Волині” зможуть перейти в нову команду.

Нагадаємо, що наставник лучан Віталій Кварцяний не раз заявляв, що через фінансові проблеми клуб не братиме участі в наступному сезоні УПЛ, – пише Football.ua.

Більш того, луцький клуб уже подав заявку на участь в майбутньому розіграші аматорського чемпіонату України і має намір провести ребрендинг. Так, команда, заснована на базі Волині, буде носити ім’я ФК Луцьк.

Однак, за словами президента УПЛ Володимира Генінсона, в новоствореному колективі повинно бути нове керівництво і максимум 4 гравці, які виступали в еліті.

“Волинь подала документи на участь в аматорських змаганнях. Однак у лучан і раніше великі борги, з якими в клубі ніхто не працює”, – заявив глава УПЛ в інтерв’ю каналу 2 + 2.

“В регламенті є одна заковика – клуб УПЛ не може повністю піти в аматори. У самій команді можуть залишитися не більше 4 футболістів. А керівний склад не має права продовжувати керувати клубом на аматорському рівні. Тобто це повинна бути абсолютно нова чиста команда”.